Podsumowanie I edycji turnieju

PWSZ/KPU Krosno

Pierwsza edycja turnieju dobiegła końca!

Poniżej drużyny w kolejności od pierwszego miejsca do ostatniego:


1.Alan Czech - "Qey"
2.Darek Szarek - "Dostarczyniel"
3.Kacper Biernacki -"Michaś69PL"
4.Mateusz Śliwa - "SzefSupportAleji"
5.Artur Sieńkowski -"BAD KÍD"
Marvo EnigmaCODE 53 Zespół Szkół Technicznych
nr 1 w Jaśle
1.Kacper Typrowicz – "Cycu203"
2.Bartłomiej Florek - "FlφrΣk"
3.Karol Książkiewicz - "PotężnyHardstuck"
4.Jakub Maląg - "Qed"
5.Dawid Krasowski - "Ilsey"
6.Gabriel Cebula - "GabeOnion"
Aspołeczni Zespół Szkół Elektrycznych i
Ogólnokształcących w Krośnie
1.Jan Wnęk - "Tåke My Lantern"
2.Michał Smoleń - "Smoolie"
3. Kacper Raś - "KacpereQv17"
4. Igor Makulski - "Karolincia666"
5. Mateusz Piechnik - "mono1234509"
KT1 Kopernik I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
1.Damian Pająk - "Kapitan Damian"
2.Hubert Klaczak - "King of Poland"
3.Kacper Knap - "Szlast"
4.Bartosz Wajs - "Hi im Wajsu"
5.Sebastian Guzik - "PijanySupport"
Suchodolaki Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
1.Konrad Mazur- "DopeCrtel"
2.Dawid Sokołowski- "SherlockHolmesII"
3.Rafał Pietrusza- "raczekxdx"
4.Szymon Zabawa- "Cpt Wishmaster"
5.Konrad Smagacki- "Kaktis"
Team Cegielnia Zespół Szkół nr 4 w Jaśle
1. Jakub Krzysztyniak - "RavenHR"
2. Jakub Rejdych - "WolfSheet"
3. Mikołaj Najbar - "eragon mid pls"
4. Kamil Biernacki - "PokażStópki"
5. Mateusz Józefczyk - "Dzika Zakonnica"
Bambiczki II Liceum Ogólnokształcące
w Krośnie
1.Kacper Buczyński - "Morus"
2.Kuba Gardygała - "KeryGejm"
3.Bartosz Bożek - "PashaNB"
4.Kuba Danek - "2day2tired"
5.Daniel Zajdel - "Daniel666666"
FF15 Zespół Szkół Kształcenia
Ustawicznego w Krośnie
1.Kamil Szymbara - "iCooq"
2.Mateusz Woźniak - "Sinori"
3.Bartosz Wietecha - "37cmRozkoszy"
4.Maciej Szepieniec - "szkodnik1910"
5.Norbert Kubacki - "frejzi"
Klub Książki Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu

Nasi sponsorzy i partnerzy I edycji:

media media Krosno24 Nowiny24 Tech Kom Info Marvo PWSZ Krosno Koło naukowe NEO Enigma Code 53 Rmf Maxx